Розумні вікна

«Розумний» комфорт для життя включає в себе безліч граней, в тому числі: почуття безпеки, коли ви можете контролювати те, що відбувається вдома, навіть в свою відсутність. Можливість виконувати всі дії одним дотиком пальця. Свобода, бо вдома пристрої працюють абсолютно самостійно. Або впевненість в тому, що ви завжди дихаєте свіжим повітрям.

Смартфон як пульт дистанційного керування вікном

Переваги у вас в руках: додаток SIEGENIA Comfort

Іноді нам так хочеться затишно влаштуватися вдома і відпочити. Але тільки сядеш на диван, як тут же стає душно або хтось дзвонить у двері. Тепер ви можете спокійно відкинутися на спинку дивана і просто простягнути руку до смартфону. За допомогою програми можна залагодити всі ці та інші проблеми.

Більше комфорту для життя – з легкістю.

Завдяки сучасним приводам двері і вікна реагують на натискання кнопки. У тому числі великі зсувні двері або важкодоступні вікна, що дуже зручно і підвищує якість життя. Інтелектуальне і комфортне керування забезпечує безкоштовний додаток SIEGENIA Comfort. З його допомогою ваш смартфон або планшет стануть пультом дистанційного керування через мережу WLAN – для всіх «розумних» систем SIEGENIA з додатковими функціями.

ваші переваги

  • Комфортне керування всіма «розумними» пристроями SIEGENIA за допомогою смартфона, планшета або ноутбука в домашньої бездротової мережі
  • Не потрібно додатковий пульт дистанційного керування
  • Оптимальний контроль за рахунок сигналів зворотного зв’язку про стан пристроїв, в залежності від набору функцій відповідного пристрою
  • Підходить для iOS 8.0 і Android 5.0 і

Тримайте всі вікна і двері під контролем – навіть в свою відсутність.

Додаток SIEGENIA Connect забезпечує зручний і безпечний доступ до автоматичних домашнім системам, навіть якщо ви не вдома. Наприклад, ви можете перевірити, чи закриті вікна і двері. Новий радіодатчик для вікна SIEGENIA надійно приймає сигнал і оповіщає про стан елемента – замкнено або тільки прикрилося.

SIEGENIA Connect створить єдину систему

Для управління всією технікою в будинку і контролю за нею з допомогою однієї програми потрібно універсальне рішення. Система, яка об’єднає всі прилади, незалежно від виробника, і в яку в будь-який час можна додати нові пристрої.

SIEGENIA Connect пропонує необмежені можливості для вашого комфорту. За допомогою одного додатка ви отримаєте доступ не тільки до вікон, дверей і приладів провітрювання SIEGENIA, а й до всієї техніки в будинку. Мережевий шлюз SIEGENIA дозволяє об’єднувати в бездротову мережу через додаток більше 900 ІЧ, радіо-, IP- або UPnP / DLNA-пристроїв інших виробників, в тому числі рольставні, радіатори, вимикачі освітлення і пристрої мультимедіа.